top of page

PIŠTE PO ZDI, PO STOLE, KDEKOLIV VÁS NAPADNE 

Jsme hlavní partner a dealer výrobků Chytrá zeď v Praze a Středočeském kraji. Na naší prodejně najdete produkty speciální technologie CHYTRÁ ZEĎ. Máme velké skladové zásoby všech těchto produktů.

Specializujeme se na prodej popisovatelných řešení pro kancelář, školu či domácnost. Proměníme vaši obyčejnou zeď na designový prostor, po kterém je možné psát, využívat magnetickou funkci a zároveň i promítat.

Nahraďte staré tabule, whiteboardy a flipcharty moderním a ekonomičtějším řešením!

Pokud si netroufáte na takovéto řešení, přijďte, zavolejte rádi vám poradíme a technologii Vám rádi na aplikujeme za vás.

POPISOVATELNÁ, MAGNETICKÁ, PROJEKČNÍ

Bílá chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Je možné jej aplikovat na jakýkoli hladký povrch. Vytvořte si popisovací plochu na zdi, dveřích nebo na stole. Vybrat si můžete z různých velikostí balení Chytré zdi, která je možno mezi sebou libovolně kombinovat. 

Na výslednou plochu můžete psát běžnými fixami na bílé tabule. Vaše Chytrá zeď může mít magnetické vlastnosti, vyzkoušejte náš bílý magnetický nátěr.

Průhledná Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Tato varianta slouží pouze pro vytvoření barevné Chytré zdi. Průhlednou Chytrou zeď aplikujete na Váš barevný hladký povrch. Vytvořte si popisovací plochu na zdi, dveřích nebo na stole. Vybrat si můžete z různých velikostí balení Chytré zdi, která je možno mezi sebou libovolně kombinovat.

Matná popisovatelná tapeta s magnetickou funkcí je speciální tapeta, která přemění hladkou stěnu na popisovatelný povrch vhodný i k projekci. Díky magnetickému podkladu na ní skvěle drží předměty pomocí neodymových magnetů. Tapeta má lehký odlesk.

Aplikace je díky Magnetické stěrce vhodná jak pro nové zdi, tak i na popraskané a nerovné povrchy. Tapeta se pak již jednoduše nalepí na magnetickou stěrku a je připravena k použití 24 hodin po aplikaci.

Chytrá fólie je speciální papír, který je za sucha stíratelný a opakovatelně popisovatelný. Je ideální pro mítinky, konference, semináře, brainstormingy, porady apod. Používejte je stejným způsobem jako flipcharty nebo bílé tabule. 

Výhodou Chytré fólie je její flexibilita použití. Díky statické elektřině drží na jakémkoli hladkém povrchu bez nutnosti lepení. Nalepte si ji na zeď, dveře, okno, sklo. Fantazii se meze nekladou. Po Chytré fólii je možné psát fixami na bílé tabule, fólie jde pak jednoduše smazat a znovu použít. 

Tabulový nátěr je vhodný na sádrokarton, dřevo, kov nebo i beton. Plechovka pokryje plochu o velikosti 4m² (ve 2 vrstvách). Slouží pouze pro interiérové využití. Vaše plocha se může okamžitě proměnit ve školní tabuli.

Balení je možné mezi sebou kombinovat, můžete tak vytvořit na vaší zdi nekonečnou tabuli.

Na samotný povrch se píše klasickými křídami, bez žádných omezení rámů tabule. Tabulový nátěr je možný čistit mikrovláknovým hadříkem nebo navlhčenou houbou.

Vaše zeď s Tabulovou barvou může mít magnetické vlastnosti, vyzkoušejte magnetický tabulový nátěr.

Projekční nátěr je navržen tak, aby ho bylo možné použít společně s projekčním zařízením. Projekční barva vytvoří na zdi vysoce kontrastní povrch použitelný pro klasické i moderní projektory. Je vhodný také na interaktivní dotyková pera.

Slouží pouze pro interiérové využití. Projekční nátěr je vhodný na sádrokarton, dřevo, kov nebo i beton.

Nejedná se o popisovatelný nátěr. Pokud máte zájem o popisovatelný a stíratelný povrch, prohlédněte si naši popisovatelnou řadu produktů.

 

Matná popisovatelná tapeta je speciální tapeta, která přemění hladkou stěnu na popisovatelný povrch vhodný i k projekci. Tapeta má lehký odlesk.

Tapeta je jednoduchá na aplikaci a plně použitelná 24 hodin po aplikaci. Pokud chcete výsledný povrch magnetický, je možné pod matnou popisovatelnou tapetu aplikovat magnetickou stěrku.

Výhodou je její jednoduchá aplikace na zeď za pomocí lepidla na tapety. Během několika minut tak na zdi vytvoříte popisovatelnou plochu, na kterou je možné psát běžnými fixami na bílé tabule a zároveň užívat jako projekční plátno s lehkým odleskem. Doporučujeme projektor na tapetu namířit pod úhlem 30 - 45°, aby nebyl bod odlesku uprostřed prezentace.

Chytrá zeď je ekonomická a ekologická náhrada běžných tabulí a flipchartů. Podívejte se na prezentační video:

180-7_zvyhodneny-set-pruhledny-magneticky-2m2.webp
bottom of page